آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
031-35593921(مشاوره رایگان)

خرید اپل آی دی
اپل آی دی فیزیکی اپل آیدی فیزیکی
اپــل کارت در نظر دارد با ارائه اپل آیدی بصورت فیــزیــکی در فروشــگاه های معتبر مشــکلات احتمالی و دردسـرهای موجود برای فروشندگان گرامی را رفع نماید. فروشندگان عزیز میتوانند با تهیه پکیج های اپل آیدی فیزیکی علاوه بر قیمت مناسب وجهه کاری خود را افزایش داده و اپل آیدی را همانند یک گیفت کارت فیزیکی به مشتری تقدیم نمایند. با این کـار اطلاعاتی نظیر تاریخ تولد، سوالات و جـواب هایی امنیتی و ... روی کارت درج شده و مشتری حتی در صورت فراموشی پسورد خود براحتی قادر به ریکاوری پسورد می باشد.
اپل آی دی کارتی
اپل آیدی در فروشگاه ها
اپل کارت با سابقه چند ساله و مستمر در ارائه اپل های آی دی های فیزیکی و کارتی به فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات موبایل افتخار دارد با ارائه پکیج های اپل آی دی عمده به شما فروشندگان عزیزاین امکان را برای شما فراهم آورد تا بدون دردسر و رسمی بتوانید به خریداران و مشتریان خود اپل آی دی ارائه دهید.کارت ها بسیار رسمی و شیک بوده و از جنس PVC چاپ شده است و شامل اپل آی دی ، رمز اپل آی دی ، تاریخ تولد و 3 سوال امنیتی می باشد که مشتری می تواند در صورت فراموشی پسورد ، به راحتی پسوورد خود را تغییر دهند ..!
نحوه خرید و سفارش
در خرید اول کمی حق دارید که نگران باشید! اما فروشگاهی که روبروی شماست معتبر ترین فروشگاه اپل آیدی است،اطـمینان خـاطر خرید کنید! چرا که شرکت ما خود را موظف به رفع مشکل احتمالی شما میدانند.
در صورت تمایل به خرید و یا اطلاع قیمت از اپل آیدی فیزیکی ( کارتی ) با شماره 03135593921 تماس حاصل فرمایید.

اگر از دیوایس های اپل نظیر آیفون، آیپاد، آیپد و مک استفاده می کنید، داشتن یک اپل آیدی apple id بسیار الزامی است. اپل آیدی معرف شما به اپل است تا بتوانید از تمامی امکانات دیوایس خود استفاده نمایید. به کمک اپل آیدی می توانید از طریق AppStore اپلیکیشن های مورد نظر خود را دانلود و روی دیوایس هایی که با اپل‌ آیدی مورد نظر تنظیم شده اند، نصب نمایید. با خرید اپل آیدی می توانید از امکاناتی نظیر Find My iPhone، Find My Friends، iMessage، FaceTime، Game Center و خریدهای درون برنامه ای App In Purchase بهره مند شوید.

تمامی حقوق این سایت برای اپل کارت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.